Dodavatelé

Hlavní dodavatelé

Plošný materiál

Společnost Kronospan vyrábí a distribuuje desky na bázi dřeva. Je předním výrobcem dřevotřísek, dřevotřískových desek střední hustoty (MDF), laminátových podlah či OSB desek. Vyrábí také speciální a dekorativní papír, stejně jako další přidružené produkty, jako jsou panely s melaminovou vrstvou, pracovní desky, stěnové panely, parapety, lakované HDF, kompaktní desky, vysokotlaké lamináty (HPL), překližky a další. Společnost Kronospan vyrábí desky na bázi dřeva na více než 40 místech a v mnoha zemích má své lokální zastoupení. 

Firma EGGER je od roku 1961 soustavně rostoucí a celosvětově působící rodinný podnik se sídlem v St. Johann in Tirol v Rakousku. Značka sdružuje obsáhlé spektrum produktů pro výrobu nábytku a výstavbu interiérů, konstrukční dřevostavby i pro podlahy. Celkem 18 výrobních závodů skupiny sídlí v sedmi evropských zemích a z 26 odbytových kanceláří jsou dřevěné materiály exportovány do celého světa. 

Kování

Rakouská rodinná firma s více jak 6 400 zaměstnanci se specializuje na výrobu nábytkového kování. Hlavní pilíře sortimentu jsou výklopné systémy AVENTOS, box systémy LEGRABOX, TANDEMBOX antaro a METABOX, vodicí systémy MOVENTO a TANDEM, ale také nepřeberné množství nábytkových závěsů CLIP top BLUMOTION. Na všechny tyto systémy platí doživotní záruka. Své produkty společnost expeduje do více než stovky zemí po celém světě. 

Produkty značky Strong charakterizuje především spolehlivost a kvalita, přičemž pro zákazníky představují zajímavé cenové řešení. Strong zahrnuje celou řadu nábytkových závěsů, výsuvů, LED pásků, stolových noh a nábytkových nožek, výklopných i sklopných mechanismů, nábytkových zámků a mnoho dalších výrobků nábytkového kování. Každému zavedení produktu do rodiny Strong předchází náročné testování, kdy výrobky prochází zátěžovými zkouškami a testovacími cykly tak, aby splnily kritéria požadované kvality.  

Skupina FGV je dodavatelem kvalitního nábytkového kování se základnou v Itálii a distribučními centry v několika evropských zemích. Své zastoupení má rovněž v Asii a Jižní Americe. Při výrobě dveřních závěsů, výsuvných systémů, posuvných dveřních systémů a dalších produktů využívá kvalitní materiály i moderní technologie. 

Známá rodinná firma zabývající se výrobou nábytkového kování má svou centrálu v Německu a téměř 40 dalších poboček po celém světě. V roce 1993 otevřela výrobní závod také v České republice, a to ve Žďáru nad Sázavou. V nabídce této značky nalezneme závěsy, zásuvkové systémy, výsuvy, systémy kování pro posuvné dveře a mnoho dalších komponentů pro nábytkáře.  

Tulip je značka úchytek a věšáků, která zahrnuje více než 2 000 produktů. Je zároveň garancí vysoké kvality a moderního designu. Kolekce uspokojí zastánce klasických úchytek a decentních interiérů, i milovníky tradice, kteří si mohou vybrat z množství variant v rustikálním stylu. Úchytky, kombinující broušený nebo kartáčovaný povrch, s hladkým nebo matným kovem, osloví milovníky moderního designu. 

Dvířka

Grena je český výrobce kuchyňských dvířek a deskových materiálů. Sortiment zahrnuje i protipožární dvířka a nehořlavé či žáruvzdorné materiály. Společnost dodává také MDF desky s vysokým leskem a hlubokým matem, foliované desky nebo obklady kuchyní a koupelen. 

25 let si prošlapávali cestu a hledali způsob, jak pro vás vyrobit ta nejlepší nábytková dvířka. Nevyměnili by to za nic. Ne proto, že to z nich udělalo jedničku na trhu. Ale protože teď ví, že to jde.